ZIMNÍ ČELENKA podšitá 100% hedvábím
ZIMNÍ ČELENKA podšitá 100% hedvábím
od 395 Kč

Zimní čelenka z warmkeeper teplákoviny a barevných teplakovin podšitá 100% pravým hedvábným  saténem. Hedvábí necuchá, netrhá, vlasy zamezuje frizzu. Vhodné pro Curly girl metodu.DO POZNÁMKY MI NAPIŠTE OBVOD HLAVY. (Měřeno přes čelo za ušima dozadu do týlu kde končí vlasy).Šití na zakázku cca dva týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti.

Šití na zakázku 
Kód: 77/CER
Čepice pod kulich
Novinka
Čepice pod kulich
555 Kč

Hedvábná čepice s gumičkou pod klasickou zimní čepici. Čepice udělá "podšívku" z každého zimního kulichu. Barvy v neutrálních tónech, vybírám já dle aktuálních zásob. (Nepůjde pod čepici vidět :) Vhodné pro CGM. 

Šití na zakázku 
Detail
Kód: 251
CROSS ZIMNÍ ČELENKA podšitá 100% hedvábím
Novinka To musíš mít
CROSS ZIMNÍ ČELENKA podšitá 100% hedvábím
635 Kč

Zimní CROSS čelenka z warmkeeper teplákoviny, podšitá 100% pravým hedvábným saténem. Hedvábí necuchá, netrhá, vlasy zamezuje frizzu. Vhodné pro Curly girl metodu.DO POZNÁMKY MI NAPIŠTE OBVOD HLAVY A JAKOU BARVU HEDVÁBÍ JAKO PODŠÍVKU, pokud nebude uvedeno udělám běžnou velikost a barvu hedvábí vyberu sama. (Měřeno přes čelo za ušima dozadu do týlu kde končí vlasy). Šití na zakázku cca tři týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti.

Šití na zakázku 
Kód: 239/SV.
BAREVNÁ ČEPICE TENČÍ (tunel) podšitá hedvábím
Bestseller
BAREVNÁ ČEPICE TENČÍ (tunel) podšitá hedvábím
697 Kč

Zimní čepice (lehčí) z teplakoviny podšitá 100% pravým hedvábným saténem. Čepice má otvor pro protažení culíku. Hedvábí necuchá, netrhá, vlasy zamezuje frizzu. Vhodné pro Curly girl metodu.DO POZNÁMKY MI NAPIŠTE OBVOD HLAVY A JAKOU BARVU HEDVÁBÍ JAKO PODŠÍVKU, pokud nebude uvedeno udělám běžnou velikost a barvu hedvábí vyberu sama. (Měřeno přes čelo za ušima dozadu do týlu kde končí vlasy). Šití na zakázku cca tři týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti.

Šití na zakázku 
Kód: 116/LED
ZIMNÍ JEDNOBAREVNÁ ČEPICE podšitá 100% hedvábím
Bestseller
ZIMNÍ JEDNOBAREVNÁ ČEPICE podšitá 100% hedvábím
697 Kč

Zimní čepice z warmkeeper teplákoviny, podšitá 100% pravým hedvábným saténem. Čepice má otvor pro protažení culíku. Hedvábí necuchá, netrhá, vlasy zamezuje frizzu. Vhodné pro Curly girl metodu.DO POZNÁMKY MI NAPIŠTE OBVOD HLAVY A JAKOU BARVU HEDVÁBÍ JAKO PODŠÍVKU, pokud nebude uvedeno udělám běžnou velikost a barvu hedvábí vyberu sama. (Měřeno přes čelo za ušima dozadu do týlu kde končí vlasy). Šití na zakázku cca tři týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti.

Šití na zakázku 
Kód: 80/PUD
černá
Novinka
ŠÁTEK NA ZAVÁZÁNÍ z jednobarevného úpletu
775 Kč

Šátek na zavázání z jednobarevné teplákoviny warmkeeper a flannel fleese. Jedna vrstva je hladká, druhá vrstva šátku má chloupek. Šátek je hodně teplý.Rozměr 120x45cm. Šátek ladí s čepicemi. Šití na zakázku cca tři týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti. 

Šití na zakázku 
Kód: 215/CER
ŠÁTEK NA ZAVÁZÁNÍ z barevného úpletu
Novinka
ŠÁTEK NA ZAVÁZÁNÍ z barevného úpletu
815 Kč

Šátek na zavázání z barevného úpletu a flannel fleese. Jedna vrstva je hladká, druhá vrstva šátku má chloupek. Šátek je hodně teplý. Rozměr 120x45cm. Šátek ladí s čepicemi. Šití na zakázku cca tři týdny, lhůta se může prodloužit dle mé vytíženosti. 

Šití na zakázku 
Kód: 209/KV
7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení